حریم خصوصی

حریم خصوصی 

مجموعه 123 خرید برای بهبود خدمات و استفاده از امکانات سایت از شما کاربران تقاضا می‌کند با ساخت یک حساب کاربری و درج اطلاعات شخصیتان ما را در این راه همراهی کنید. برای سرعت بخشیدن در پردازش سفارشات و ارسال آن‌ها همکاران ما نیاز به اطلاعاتی دارند؛ این اطلاعات شامل: آدرس، شماره تماس و ایمیل خریداران می‌باشد. با توجه به قوانین تجارت الکترونیک در زمینه‌ی ثبت فاکتور رسمی: برای افراد حقیقی، کد‌ملی و برای اشخاص حقوقی، ارائه شناسه اقتصادی به مجموعه 123 خرید الزامی می‌باشد. شماره تلفن و آدرس ایمیلی که کاربران در حساب کاربری خود وارد می‌کنند، تنها راه و سریع‌ترین روش ارتباطی مورد تایید مجموعه 123 خرید با مشتریان است و تمام مکاتبات فقط از طریق این راه‌های ارتباطی میسر می‌شود.

درصورتیکه کاربران اطلاعات خود اعم از آدرس،شماره تماس و ایمیل خود را ناقص وارد کنند ما به منظور تائید صحت موارد ثبت شده از کاربران درخواست اطلاعات بیشتری خواهیم کرد. این مورد به علت کسب اطمینان در ارسال محصول است.

در هنگام ثبت سفارش می‌توانید نام، آدرس و تلفن فرد دیگری برای تحویل بسته وارد نمائید و مجموعه 123 خرید فقط برای ارسال همان سفارشات از اطلاعات فرد دیگر استفاده می‌کند.

مجموعه 123 خرید برای ارتباط  با خریداران خود و بهینه‌سازی محتوای سایت و همچنین جست‌و‌جو در زمینه بازاریابی محصولات‌، گاهی از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. برای آگاه کردن خریداران از خبرها، وقایع و جشنواره‌های مجموعه 123 خرید به شماره پیامک و ایمیلی که در حساب کاربری خود ثبت کرده‌اید پیام‌هایی ارسال می‌کند. در صورت مایل نبودن به دریافت این اخبار می‌توانید در حساب کاربری خود گزینه‌ی عضویت در اخبار را غیرفعال کنید یا در انتهای صفحه‌ی ایمیل روی گزینه‌ی لغو عضویت کلیک نمائید.

به خاطر داشته باشید که مجموعه 123 خرید با شماره تلفن‌های مندرج شده در سایت و آدرس ایمیل با شما خریداران در ارتباط خواهد بود. هر نوع پیام دیگر با عنوان مجموعه 123 خرید و با شماره تلفن و آدرس ایمیل دیگر سواستفاده از نام مجموعه 123 خرید است و مستلزم پیگرد قانونی از سمت مجموعه 123 خرید می‌باشد.

مجموعه 123 خرید به منظور شفافیت بیشتر در ارتباط با فروش محصولات مجموعه، قسمتی را برای ثبت نظرات کاربران و مشتریان خود در نظر گرفته است. این قسمت برای اشخاصی فعال و قابل دسترس می‌باشد که آن محصول را خریداری کرده باشند.

دربعضی اوقات ممکن است مجموعه 123 خرید به جهت حفظ شئونات و رعایت قوانین ، نظرات برخی از کاربران را ویرایش و پس از آن ثبت نماید. اگر پیشنهادات  ثبت شده توسط کاربران محتوای مجرمانه داشته باشند مجموعه 123خرید می‌تواند پیگیری‌های قانونی در این امر را انجام دهد.

  • عضویت در سایت  مجموعه 123 خرید به منزله پذیرش قوانین است.

حفاظت از رمز عبور و نام کاربری بر عهده‌ی صاحب پروفایل است و مجموعه‌ی 123 خرید در قبال این امر مسئولیتی ندارد و هرگونه سواستفاده احتمالی از اطلاعات شخصی و خسارات وارده بر عهده‌ی صاحب پروفایل می‌باشد.

مجموعه 123 خرید اطلاعات شخصی خریداران را در اختیار هیچ شخص و یا نهادی قرار نمی‌دهد و اطلاعات کاربران برای همیشه نزد ما حفظ می‌گردد.

در مجموعه 123 خرید مثل تمامی سایت‌ها از طریق IP و کوکی‌ها با کاربران خود ارتباط برقرار می‌کنیم و با استناد به پروتکل‌های امنیتی و استفاده از روش‌های پیشرفته و مناسب مدیریت داده، تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران انجام می‌دهیم و اجازه‌ی دسترسی‌های غیر قانونی را نخواهیم داد و هر گونه سواستفاده از بانک اطلاعاتی‌ مستلزم پیگرد قانونی از طرف مجموعه 123 خرید می‌باشد.

مجموعه 123 خرید تمام توان خود را برای حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربرانش به کار گرفته و این امید را دارد که همراهی و خریدی امن را با ما تجربه کنید.

در صورت وجود هر نوع سوال، که در مطالب مندرج شده پاسخ آن را دریافت نکرده‌اید، با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس:44514154-021

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!